deprem, sel gibi afetler için yedekleme programının önemi

Hırsızlık, Yangın Durumunda Yedeğiniz Ne Kadar Güncel?

Doğal afetler sonucunda veya hırsızlık vb. kötü durumlarda, bilgisayarlarınız hasar görür ve çalışamaz duruma gelirse ya da bir hırsızlık sonucu bilgisayarlarınız, sunucularınız çalınırsa ne yapabilirsiniz?

Maddi kayıplarınız sigorta şirketleri tarafından karşılanabilir ama maalesef şirket verilerinizin yedeği yoksa veya var olan yedekleriniz güncel değilse yani sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında düzenli ve otomatik olarak yedeklenmiyorsa, ciddi sorunlar ve daha büyük mali kayıplar yaşamanız olasıdır.

Yukarıda bahsettiğimiz olaylardan birisi başınıza gelmiş olsa bile, eğer tüm verilerinizin güncel yedekleri var ise, en az zarar ile, bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. BackApp Otomatik Yedek Alma programımız bu tür durumlar için en ideal çözümdür. Küçük, Orta, Büyük Ölçekli birçok firmada, çok değerli bilgiler tutulmaktadır.

Müşterilerinize ait kayıtlar, muhasebe kayıtlarınız alacaklarınız, verecekleriniz, stok kayıtlarınız, teklifleriniz, analiz raporları, farklı amaçlar ile kullandığınız excel tablolarınız, mikro yazılım, logo yazılım, netsis yazılım vb. ERP yazılımları ve SQL veritabanı ve bu programlara ait tüm dosyalar ve daha fazlası için, güvenilir, yeni nesil bir programlama dili yazılmış bir otomatik yedek alma programı arıyorsanız, sizlere BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programını öneriyoruz.

BackApp Veri Yedekleme Programı, tüm verilerinizi sıkıştırarak yedekleyebilir, yedekleme alırken bilgisayarınızda çalışma yapmaya devam edebilirsiniz. Bilinen tüm ERP programları ile uyumlu çalışır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden, bir dakikadan az bir süre içinde, yedek alma periyodlarını programlayabilirsiniz.

Tüm verilerinizi, dosyalarınızı, klasörlerinizi, uzak bulut sunuculara, harici disklere veya diğer yedekleme çözümlerine yedeklemeniz mümkündür. Üstelik yedekleme yaparken, tüm verilerinizi, full yedekten sonra, sadece değişen verilerinizi yada sonradan eklenen verilerinizi yedek alma gibi farklı seçenekler mevcuttur. Manuel yedekleme almak yerine, verilerinizin otomatik olarak BackApp Yedekleme Programı tarafından alınması size birçok avantaj sağlayacaktır.

Manuel Yedekleme alınan birçok firmada yedek alma süresinin uzun zaman aralıkları ile unutulması, kullanıcı hataları nedeniyle zamanında alınamaması yada alınmakla birlikte yedekleme hatalarının oluşması, özellikle beklenmedik durumlarda, örnek bir hırsızlık sonucu yada yangın, sel basması gibi doğal afet nedeniyle, güncel yedeklere ihtiyaç duyulması durumunda, çok ciddi sorunlara yol açmaktadır.

Son pişmanlık fayda etmeyecektir bu nedenle BackApp Otomatik Yedekleme Programı kullanmanız, sizi çok ciddi zararlardan kurtarabilir.

Günümüzde birçok işletme, bilgisayarlarına virüs bulaşması olasılığı, bilgisayarlarının donanımsal veya yazılımsal nedenlerden çalışamaz hale gelmesi, hacker olarak tabir edilen bilgisayar korsanları tarafından yapılan saldırılar sonucunda verilerinin kullanılamaz hale gelmesi veya şifrelenmesi nedeniyle fidye istenmesi yada yukarıda izah ettiğimiz gibi hırsızlık, sel, yangın gibi doğal afetler gibi, beklenmedik nedenlerle, verilen hasar görmesi veya ulaşılamaz hale gelmesi neticesinde, verilerine ulaşabilmek için, düzenli ve otomatik yedek alan profesyonel programlar kullanmaya başlamıştır.

Eğer sizde verilerinize değer veriyorsanız, BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. BackApp ile verileriniz güvende. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Bir önceki yazımız olan Logo Yedek Alma BackApp Programı ile Hızlı ve Kolay! başlıklı makalemizde Logo go yedek alma, Logo programı yedekleme ve Logo start yedek alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...