Logo yedekleme programı

Logo Yedek Alma BackApp Programı ile Hızlı ve Kolay!

Bugün Logo Yazılım ürünleri 85 bini aşkın firmada kullanılmaktadır. Stok, Maliyet, Kasa, Fatura, Sipariş, Banka İşlemleri, Müşteri Bilgileri gibi, işletmeniz için çok değerli veriler logo yazılım güvencesi ile işlenmekte ve firmanıza ve işinize artı değer katmaktadır. Birçok kurumsal firmada verilerin, SQL Veritabanı, Dosyalar ve Klasörlerin manuel olarak veya belli programlar aracılığıyla otomatik olarak yedeklenmeye çalışıldığını biliyoruz. BackApp bir otomatik veri yedekleme programıdır. Aşağıdaki videoda kolayca logo yedek alma konusu işleniyor.

Üstelik siz çalışırken bile dosya ve klasörlerinizi hatta Microsoft SQL Veritabanlarınızı yedekleyebilir. Dosyalarınızı kapatmadan, siz çalışıyor iken, birinin dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemesi ne harika olurdu değil mi? BackApp Yedekleme Programı bu işlemi sizin adınıza yapabilir.

Windows tabanlı tüm sunucularda ve bilgisayarlarda çalışan BackApp Logo Yedekleme Programı, tüm bulut sunuculara da uyumludur. Dropbox, Google Drive vb. tüm yedekleme hizmeti veren sunucularda, BackApp Veri Yedekleme Programı kullanılabilir. Logo Yedekleme Programı olarak kullanabileceğiniz BackApp, arzu ederseniz diğer programların kullandığı SQL veritabanı ve dosyaları da yedekleyebilir. Bu anlamda çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Veri Yedekleme Programı olan BackApp, yıllık, aylık, haftalık hatta saat ve dakika aralıklarıyla, otomatik tekrarlanabilen, yedekleme seçenekleri sunmaktadır. İsterseniz bağımsız bazı günler ve zamanlar için istisnalar oluşturabilir, size özel bağımsız yedekleme takvimleri oluşturabilirsiniz. Siz Logo Yazılım Ürünleri ile çalışırken, arka planda BackApp çalışmaya devam eder ve plandığımız zaman aralıkları geldiğinde, otomatik olarak tüm verilerinizi sizin adınıza yedekler, üstelik yedekleme sürecinin her aşamasında sizi e-posta ile bilgilendirir. Verilerinizi manuel olarak yedeklemek hem yorucudur hemde bir sürü sorunu beraberinde getirir.

Şirket kayıtlarınızın ne kadar değerli olduğunu ve bu kayıtların düzenli olarak yedeklenmesi gerektiğini biliyoruz bu amaçla BackApp programını geliştirdik. BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme programı, SQL verileriniz ile birlikte tüm dosyalarınızı otomatik olarak yedekleyecek ve yedekleme sürecini raporlayacaktır. BackApp Yedekleme Programı, yeni nesil programlama dili NodeJs ile programlanmıştır. Bu dilin artılarından biri olan, Non-Blocking özelliği ile daha hızlı yol alır.

Üstelik yazılımımız, bulut sunucuya, taşınabilir diske, ister Nas cihazına veya benzer tüm çözümlere yedekleme yapabilir. Verilerinizin tamamını yedekleme, sadece değişen verileri yedekleme, sonradan eklenen verileri yedekleme gibi, farklı yedekleme seçenekleri bulunan BackApp programı ile, bir dakikadan az bir sürede, kendi yedekleme planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Logo Veri Yedekleme Programı, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir programdır. Teknik bilgi gerektirmez. Bünyenizde bilgi işlem personeli istihdam etmeden, kendi başınıza yedeklerinizi almanız mümkündür. BackApp Veritabanı, Dosya ve Klasör Yedekleme programı, tüm logo yazılım ürünlerinde güvenle kullanabileceğiniz bir programdır, tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

logo go yedek alma, logo start yedek alma, logo yedekleme, logo go plus yedekleme

Bir önceki yazımız olan BackApp ile Netsis SQL Yedek Alma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Netsis otomatik yedek alma, Netsis sql yedek alma programı ve Netsis veri yedekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...