hitit erp yedekleme programı

Hitit Erp ve Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yedekleme Çözümü

Tek yada çok şirketli ticari firmalardaki iş süreçlerinin yönetimini tümüyle sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programı Hitit ERP, SQL veritabanı üzerinde çalışan, zengin parametrik yapısı, detaylı kullanıcı yetkilendirme seçenekleri, hızlı öğrenilen kullanıcı arayüzleri, dinamik log özelliği olan, kullanıcı uyarıları oluşturma ve uygulama sihirbazı, kullanıcı mesajlaşma sistemi, çok boyutlu veri raporlama sihirbazı, giriş arayüzlerinde ve veri tabanında kullanıcı ile ilişkili yeni sahalar tanımlayabilme ve kullanabilme, çoklu para birimi ile çalışabilme, B2B alt yapısı, B2C alt yapısı ile birçok işletme tarafından tercih edilen bir yazılımdır.

Hitit ERP programı ile tutulan kayıtlar da, silinen ve her aşamada değiştirilen bilgilerin dinamik olarak saklanması ve geri kazanımı konusunda alt yapı mevcuttur. Bu özelliği ile, Log Bilgileri, ilgili kaydın, kim tarafından, hangi zamanda, ilk kez oluşuturulduğunu ve yine kim tarafından ve hangi zamanlarda kaç kez değiştirildiğinin bilgisini içerirler. Birkaç kez düzeltilmiş bir belgenin, ayrıntılı log izleme aracı ile tüm halleri raporlanabilir, incelenebilir, istenilen haline tek tuş ile geri dönüş yapılabilir. Ayrıntılı logları izleyecek ve geri dönüşünü gerçekleştirecek kullanıcıların, bu yetki ile donatılmış olmaları gerekmektedir. Silinmiş belgeler, yetkili kullanıcılarca raporlanabilir, içerikleri incelenebilir ve tek tuş ile geri getirilebilirler. Ama bu sistem veritabanınızı tamamen veya bir kısmını kaybettiğinizde sistem tümüyle kullanılmaz hale gelir. BackApp hitit erp yedekleme çözümü ile tüm Hitit ERP kayıtlarınızı ve logları otomatik olarak yedekleyebilirsiniz.

Hitit ERP bu özelliği, kullanıcı hatalarından kaynaklı veri kaybını en aza indirmeyi amaçlamıştır. Ancak bilindiği gibi, veri kaybı konusunda ihtimaller bunlar ile sınırlı değildir. Bilgisayarınızda sabit sürücünüzde meydana gelen bozulmalar neticesinde verilerinize ulaşamayabilirsiniz yada bilgisayarınıza virüs bulaşması neticesinde bu log yapınız ve tüm programlarınız kullanılamaz hale gelebilir. Daha kötüsü bilgisayarınız ve programlarınız çalışır durumda olmasına rağmen, fidye virüsler tarafından şifrelenmiş olabilir. Çok sık olarak meydana gelmese bile, doğal afetler neticesinde, iş yerinize su batması, yangın çıkması neticesinde bilgisayarlarınız kullanılmaz duruma gelebilir.

BackApp Veri Yedekleme Programı, Hitit ERP yazılımları ile uyumlu çalışan otomatik veri yedekleme programıdır. Hitit ERP yazılımlarının işletmenize büyük katkılar sağladığını, işletmenizin birçok verisinin bu yazılımlar aracılığı ile tutulduğunu biliyoruz, sizin için çok değerli olan bu verilerin düzenli olarak otomatik olarak yedeklenmesini istemez misiniz? Üstelik tüm verileriniz yukarıda anlattığımız ihtimaller göz önünde bulundurularak, yeni nesil NodeJS programı ile geliştirilen BackApp Otomatik Yedekleme Programı ile gerçekleştirilecektir.

Tüm verilerinizi isterseniz uzak bulut sunuculara veya local harici disklere, network yedekleme (nas) alanlarına yedekleyebilirsiniz, üstelik bunları sizin belirlediğiniz periyotlarda, dakika, saat, gün, ay veya yıllık dönemlerde, otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. BackApp yedekleme programı arka planda çalıştığı için, siz Hitit ERP yazılımları ile çalışmaya devam ederken, BackApp yedek almaya devam edecektir.

BackApp Otomatik Yedekleme programı, arzu ederseniz bilgisayarınızdaki tüm verileri (full yedek), son eklenen, güncelleştirilen verileri (differential ve incremental olarak), diğer programlar tarafından kullanılan dosya ve tüm klasör içeriklerini de yedekleyebilir, detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

hitit erp, hitit bilgi teknolojileri, hitit erp yedek alma, hitit yazılım yedekleme

Bir önceki yazımız olan Eta Erp ve Tüm Eta Programları Yedekleme başlıklı makalemizde eta general erp yedek alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...