eta general erp yedekleme

Eta Erp ve Tüm Eta Programları Yedekleme

ETA yazılım bugün 100.000’i aşkın müşterisi, yurt çapına yayılmış 1000 bayisi, dört merkezde çalışan 100’ü aşkın personeli, her ihtiyaca cevap veren geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, yeni kitlelere yayılma hızı ve topluma sosyal ve kültürel katkıları ile Türkiye’nin lider yazılım firmalarından birisidir. ETA Entegre Ticari Uygulama Programları bugün bir sektör öncülerinden olarak kabul edilmektedir.

ETA Bilgisayar’ın şu anda piyasada bulunan ürünleri üç gruba ayrılmaktadır. Ürün listesinin büyük bir kısmını oluşturan ticari uygulamalara ek olarak ofis uygulamaları ve özel sektörel uygulamalar bulunmaktadır. ETA, ticari uygulamalar konusunda komple çözümler sunma çabasının bir parçası olarak yıllardır oto satış ve servisinden, perakende satış otomasyonuna, akaryakıt istasyonu otomasyonundan, muhasebe büro otomasyonuna, üye ve aidat takibinden adisyona uzanan geniş bir yelpazede programlar üretmekte ve bu konuda araştırma-geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Eta erp ve diğer Eta yazılımlarını aşağıdaki videodaki gibi otomatik olarak yedekleyebilirsiniz.

Sektörün lider yazılım firmalarının tercih ettiği BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı ile verileriniz güvence altına alınmıştır. Yeni nesil yazılım dili ile geliştirilen BackApp’ın yapabildiklerini duyduğunuzda, evet bu programa bizim de ihtiyacımız var diyeceksiniz. BackApp manuel yedek alma işlemlerinin tüm dezavantajlarını ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmıştır. Manuel yedek alma işlemlerinde, sık aralıklar ile yedekleme almak hem yorucudur hem de ciddi zaman almaktadır. Büyük işletmelerde sırf yedekleme işlemleri için bilgi işlem personelleri istihdam edilmektedir.

Ayrıca bu iş için bir Bilgi İşlem Personeli istihdam etmenize gerek olmaksızın, tüm verilerinizin otomatik olarak bir program tarafından yedeklenmesini, yedekleme süreci içinde düzenli olarak bilgilendirilmenizi ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, BackApp tam size göre bir program. Üstelik kullanımı çok basit, arayüzü (uzman) teknik bilgi gerektirmeksizin herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey, hangi zaman aralığında verileriniz yedeklenecek. Yıllık, Aylık, Günlük, Saatlik ve hatta dakikalık zaman periyotları belirlemeniz mümkün. Sizin adınıza tüm verilerinizi otomatik yedekleyebileceği gibi sadece güncellenmiş verileri yada sonradan eklenmiş verileri (full, differential ve incremental) yedekleme seçeneği de mevcuttur.

Gelelim işin güzel tarafına, verilerinizi bulut sunuculara, harici disklere, nas tipi network depolama alanlarına veya diğer yedekleme çözümlerine yedekleme yapabilir. Bu sayede yedekleriniz istenildiği durumlarda, şirket dışında ki uzak bulut sunuculara da yedeklenebildiği için, tüm olası seçeneklerden en az zararla etkilenirsiniz.

Neler olabilir; bilgisayar arızaları neticesinde bilgisayarınız geçici olarak kullanılamaz hale gelebilir, sabit sürücünüz hasar görmüş olabilir yada kullanıcı hataları nedeniyle silinmiş olabilir, virüs bulaşmış olabilir, fidye virüsler nedeniyle verileriniz şifrelenmiş olabilir, yangın, sel basması, hırsızlık nedeniyle artık bilgisayarlarınıza yada sunuculara ulaşamıyor olabilirsiniz, merak etmeyin biz tüm bu olasılıkları düşünerek programı tasarladık, her koşulda, BackApp sayesinde, güncel yedeklerinize ulaşabilirsiniz, çünkü tüm yedekleme işlemleriniz sizin belirlediğiniz periyotlarda, otomatik olarak gerçekleştirileceği için, güncel bir yedeğiniz böylelikle hep olacaktır. Şimdi bir BackApp edinme zamanı, bilgi ve sorularınız için lütfen arayınız.

eta erp yedek alma, eta general erp yedek alma, eta erp yedekleme

Bir önceki yazımız olan Nebim Erp Yedekleme Çözümü BackApp'de! başlıklı makalemizde nebim v3 yedekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...