nebim erp v3 yedek alma

Nebim Erp Yedekleme Çözümü BackApp’de!

Satın almadan üretime, finans yönetiminden satışa kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm iş süreçlerinizi, aynı platform üzerinde, baştan sona entegre bir şekilde yönetebileceğiniz Nebim ERP programını, yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar, devletin vergide e-dönüşüm vizyonu kapsamındaki özel entegratör uygulamaları, B2C ve B2B e-ticaret sistemleri, harici müşteri sadakat ve CRM uygulamaları, harici lojistik sistemleri, iş akışı ve doküman yönetimi sistemleri ile entegre ederek ve firmanızı büyütecek iş geliştirme projelerinizi doğru veri ile besleyerek Nebim ERP’nin firmanızın büyüme motoru olmasını sağlayabilirsiniz.

Mağazalar arası algoritmik ürün rotasyonundan konsinye satış yönetimine, sezonsal ürünlere yönelik merchandise planlama uygulamalarından perakende odaklı müşteri sadakat yönetimi uygulamalarına kadar, firmanızı büyütürken ihtiyaç duyacağınız öncelikli sektörel uygulamaların zaten geliştirilmiş ve Nebim V3’e dahil edilmiş olmalarından dolayı iş geliştirme projelerinizi hızla hayata geçirmeniz mümkündür.

Büyük düşünüp küçük adımlarla başlayabileceğiniz, bununla birlikte ihtiyaç duyacağınız zaman üst sürümlerine kolaylıkla terfi edebileceğiniz ve yeni uygulamalarını lisans kapsamınıza kolaylıkla ekleyebileceğiniz modüler yapısı sayesinde Nebim V3’ünüzün firmanızdaki kullanım kapsamını firmanızın büyümesi ile birlikte kolaylıkla genişletebilirsiniz.

Firmanız büyürken dikkat etmeniz gereken bir önemli hususta, sizin için önemli olan şirket datalarınızın her türlü olasılığa karşı düzenli olarak yedeklenmesi sürecidir. Bunu iki şekilde yapabilirsiniz. Manuel Yedekleme ve Otomatik Yedekleme. Manuel Yedekleme süreci bildiğiniz gibi ciddi zaman alır, yorucudur, kullanıcı hatalarından dolayı hatalı alınan veya unutulan yedeklemeler söz konusu olabilir, unutma nedeniyle yedekleriniz güncel olarak alınamayabilir, bazı yedekleme işlemleri için örneğin MSSQL verilerinizin yedeklenmesi gibi, yedekleme süreci sırasında teknik bilgi sahibi olmanız gerekebilir, bu ve benzeri nedenler ile manuel yedekleme haricinde geliştirilen otomatik yedekleme çözümleri birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Otomatik Yedekleme seçeneklerinden olan BackApp Otomatik Yedekleme Programı size kolay kullanım ve güçlü bir yedekleme kurgusu sunuyor. BackApp hem MSSQL verilerinizi hemde tüm dosya ve klasör içeriklerinizi veya sanal sunucu sistemlerinizi yedekleyebilir. Kullanımı son derece basittir, hiç bir teknik bilgi gerektirmemektedir. Tüm verilerinizi, güncellenmiş verilerinizi, sonradan eklenen verilerinizi (full, differential ve incremental), sizin belirlediğiniz zaman periyotlarını dikkate alarak, otomatik olarak yedekler.

Yedekleme yaparken isterseniz dosyalarınızı sıkıştırarak yedekleyebilir, yedekleme süreci ile ilgili sizi düzenli olarak email ile bilgilendirebilir, yedeklenen dosyaları bulut sunucularda, harici disklerde, nas cihazlarına ya da diğer yedekleme çözümlerinde saklayabilir. Bu sayede bilgisayar arızalarında sabit diskiniz kullanılamaz hale gelse bile, bilgisayarınıza virüs bulaşmış veya fidye virüsler aracılığıyla tüm verileriniz şifrelenmiş olsa bile, güncel bir yedeğiniz olduğu için, en az zararla etkilenirsiniz.

Yangın, Sel Basması, Hırsızlık vb. olaylar neticesinde, sigorta şirketleri tabi ki zararlarınızı karşılayabilir ama hiçbir sigorta şirketi kaybolan verilerinizi geri getiremez, bu nedenle tüm şirket bilgilerinizin BackApp tarafından otomatik olarak yedeklenmesi, en az sigorta poliçeniz kadar değerlidir.

İster Nebim Winner veya Nebim V3 olsun tüm Nebim Yazılım ürünlerinde BackApp yedekleme programını güvenle kullanabilir, güncel ve kararlı yedeğin rahatlığını siz de yaşayabilirsiniz.

BackApp, yeni nesil programlama dili NodeJS ile kodlanmıştır, sizin için geliştirilmiş birçok yeni nesil önemli özelliği bulunmaktadır, detaylı bilgi almak için, lütfen bizi arayınız.

Bir önceki yazımız olan Bilnex Erp Yedekleme Çözümü BackApp ile Hızlı ve Sorunsuz! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...