link erp yedek alma

Link Erp ve Muhasebe Programı Yedekleme

Link Güneş Sistemi, orta ve büyük boy kurumların finans, üretim, satış, satın alma, planlama ve benzeri tüm iş süreçlerini bir bütün olarak ele alan bir Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımıdır. Üretim, ticaret, sağlık, inşaat, turizm, lojistik ve akla gelebilecek tüm sektörlerdeki ihtiyaçlara göre hazırlanmış olması nedeniyle, günümüzde birçok işletme tarafından tercih edilen bir yazılımdır.

BackApp yedekleme, Link Güneş Sistemi, Yeni Nesil Muhasebe, Techno (IK) İnsan Kaynakları, Campus, Yemek Üretimi, E- Fatura, E-Arşiv, E-Defter, Güneş Depo Yönetimi, Link Pos gibi tüm Link uygulamalarının kayıtlarını otomatik olarak yedekleyebilir.

BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı, tüm Link Yazılım ürünleri ile uyumludur. Windows tabanlı sunucularda, bilgisayarlarda ve terminal bilgisayarlarda çalışmak üzere özel olarak geliştirilmiştir, bu nedenle aynı şekilde windows uyumluluğu kanıtlanmış tüm Link Yazılım ürünleri BackApp ile uyumlu çalışmaktadır. Link Yazılım Muhasebe Erp ürünleri ile tuttuğunuz tüm firma kayıtlarınızı BackApp ile otomail olarak yedekleyebilirsiniz.

BackApp, tüm verilerinizi, SQL veritabanlarınızı, diğer programlardan tarafından kullanılan dosyalarınızı ve hatta tüm klasör içeriğinizi yedekleyebilir, hangi verilerinin veya bilgilerin yedeklemesini istiyorsanız, sizin belirttiğiniz zaman aralıklarında yedekleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Bilgisayarınızın yada sabit diskinizin hasar görmesi, virüs bulaşması yada bilgisayarınızın çalınması vb. ihtimaller göz önünde bulundurarak, yedekleme işlemini kullandığınız bilgisayar veya ağ dışında, yedekleme seçenekleri geliştirilmiştir. Tüm verilerinizi bulut sunuculara, harici hard disklere, nas cihazlarına veya diğer yedekleme çözümlerine, yedekleme imkanı sunan BackApp Yedekleme Programı çok gelişmiş özellikleri sahiptir.

Link Yazılım tarafından birçok işletme için yazılım üretilmiştir. Küçük, Orta Ölçekli veya Büyük İşletmeler için geliştirilen programlardan hangisini kullanıyor olursanız olun, BackApp tüm versiyonlar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Siz muhasebe kayıtlarınızı tutarken, stok takibi yaparken ve sipariş geçerken veya fatura keserken, kısaca hangi işlemi yaptığınıza bakmadan, sürekli arka planda çalışmaya devam BackApp Yedekleme Programı, sizin için değerli olan tüm verilerini otomatik olarak yedeklemeye devam etmektedir.

Günün birinde, herhangi bir nedenden veri yedeklerinize ihtiyaç duyabilirsiniz, o gün geldiğinde güncel yedeğinizin olmaması ciddi sorunlara sebebiyet verebilir, bu nedenle Link Yazılım programlarınızla uyumlu çalışan, BackApp SQL Veri, Dosya ve Klasör Yedekleme Programı sizin işletmeniz içinde gerekli programlardan birisidir. BackApp’ın çalışma şekli ve yapabildikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen bizi arayınız.

Bir önceki yazımız olan Korgün Erp Yedekleme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...