vegawin erp yedekleme

Vega Soft ERP ve CRM Yedekleme Çözümü

Vega Yazılım tarafından geliştirilen Vega Win ERP programı, birden fazla şube ve kasa işlemleri takibi, banka hesapları takibi, cari hesap takipleri, stok işlemleri, CRM Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi, Tek Düzen Muhasebe Sistemi, Beyanname Modülü, Ücret Bordrosu, Sabit Kıymetler Demirbaş Kayıtları, Üretim Planlama Programı, Orderman Satın Alma Karar Mekanizması, Finansal Risk Analizi, Stok Analiz Paneli, gelişmiş Yönetici Paneli ile küçük, orta ve büyük ölçekli birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Üretimden satışa ve muhasebe hesaplarına kadar her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Firmaların bütün kayıtlarının tutulduğu (kurumsal planlama) ticari yazılımlarda doğru seçimi yapmak firma yöneticilerinin vermesi gereken en önemli kararlardan birisidir. Birlikte çıkılacak uzun bir yolculukta doğru erp tercihi yapmak kurumsallaşma yolundu emeğinizin ve kaynaklarınızın doğru yönetilmesini sağlayacaktır. Vega Yazılım 25 yıldan fazla bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteren firmalara çözümler üretmektedir. Ticari yazılım olarak birçok sektöre çözümler üretmiştir.

Vega Yazılımın, Elektronik, GSM ve Beyaz Eşya satan firmalar için geliştirmiş olduğu programlar, gıda firmaları ile birebir ilişkiler ile geliştirdiği market programı, barkod programı sistemleri, Türkiye’de giyim sektöründe iş yapan binlerce firmada kullanılan işletme programları, muhasebe, mali müşavir ve yeminli mali müşavirlik büroları için tasarlandığı smart muhasebe programı, restoran ve catering sektörü ile ilgili yazılımlar, oto plazalar için anahtar teslim oto servis programı ve araç yazılım programı gibi çözümleri hayata geçirmesi nedeniyle, Türkiye’de birçok firma günlük işlemlerini, Vega yazılım ürünlerini kullanarak geçirmektedir.

BackApp Otomatik Yedekleme Programı tüm Vega Yazılım Ürünleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Firmanızda bulunan sunucuları ve ağa bağlı olan veya olmayan (offline backup) tüm bilgisayarlar da ki verileri yada belirli verileri, otomatik olarak yedekleyebilen BackApp sayesinde tüm verileriniz güvence de olacaktır. Bilgisayarlarınızın arıza nedeniyle tamamen kullanılamaz hale gelmesi, virüs bulaşmaları nedeniyle programlarınızın silinmesi veya açılamaması, fidye virüs yazılımları nedeniyle sunucularınızda yada bilgisayarlarınızdaki tüm verilerin şifrelenmiş olması, yangın, sel basması gibi doğal afetler yada hırsızlık vb. nedenlerle şirket bilgilerine artık ulaşılamaması gibi, birçok olasılık göz önünde bulundurularak, sizin için özel olarak geliştirlen BackApp Yedekleme Programı, tüm verilerinizi, full, differential ve incremental olarak, üstelik sizin belirlediğiniz periyotlarda yıllık, aylık, günlük, saatlik ve hatta dakikalık dönemlerde, otomatik olarak yedeklemektedir.

Üstelik verileriniz isterseniz uzak bulut sunucularda, harici disklerde, nas cihazlarına yada diğer bağımsız yedekleme çözümlerinde yedeklenebilmektedir.

Bu işleri takip eden bir personeliniz olsa dahi yine de BackApp otomatik yedekleme programı ile kullanıcı hatasını ortadan kaldırarak manuel yedekleme süreçlerinin getirdiği hata ve unutma paylarını ortadan kaldırabilirsiniz. Bir felaket anında isteyeceğiniz şey çalışan ve güncel bir yedek olacaktır. Bu ancak stabil ve güçlü bir yedekleme sistemi ile gerçekleştirilebilir. BackApp size sık ve güncel otomatik yedekleme sürecinin rahatlığı ve güvenini vaad ediyor.

BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı, SQL Verilerinizi, tüm klasör içeriklerini yada belirli dosyaları veya sanal sunucularınızı yedekleme özelliği ile, kullanıcılara gerçekten önem verdikleri dosyaları yedekleme imkanı sunduğu gibi, yedekleme anında isterseniz dosyaları sıkıştırması nedeniyle depolama alanından da tasarruf sağlamaktadır. BackApp hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

vega soft erp yedekleme, vega erp yedekleme, vegawin erp yedekleme

Bir önceki yazımız olan Sentez Erp ve SentezLive Erp Yedekleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...