korgün erp yedekleme nasıl yapılır

Korgün Erp Yedekleme Nasıl Yapılır?

Günümüzde Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programları birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Korgün Yazılım tarafından geliştirilen, kurumsallaşma yolunda ki, küçük, orta ve büyük ölçekte tüm kuruluşlarda, mevcut iş ve üretim süreçlerinin her aşamasının takip edilebildiği farklı bir kurumsal kaynak planlama yönetim sistemi olan KG PALAİMON, üretim otomasyonu, MRP ve ERP yönetimi ile çağı yakalamak isteyen fabrikalar ve üreticiler için hazırlanmıştır.

KG PALAİMON, stok kontrol, stok yönetimi, depo stok durumu, depo yönetimi, hammadde kontrolü, mamül kontrolü, sipariş yönetimi, sipariş takip, MRP, MRPII, malzeme ihtiyaç planlaması, ana imalat planı, kapasite ihtiyaç planlaması, ERP, çizelgeleme, üretim takip, maliyet, toptan satış, barkod otomasyonu, bütçe, finans durumlarını kontrol altına alarak modern üretim yapmak isteyen tüm işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Eğer sizde KG PALAİMON kullanan işletmelerden biri iseniz, BackApp Otomatik Yedekleme Programı sizin içinde en ideal programlardan birisidir diyebiliriz.

BackApp Veri Yedekleme Programı, sizin için tüm değerli verilerinizi otomatik olarak yedekleyen bir programdır ve KG PALAİMON yazılımınız ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. İşletmenizde gün içinde birçok işlem yapılıyor, stoklarınızı, siparişlerinizi, üretim takibi, bütçe, finans durumlarınızı yazılımlar aracılığıyla tutuyorsunuz, bu verilerin sizin için ne kadar değerli olduğunu söylememize bile gerek yok, çünkü bu verilerin ne kadar değerli olduğunu bizden daha iyi biliyorsunuz. BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı tam bu amaçla geliştirilmiş size özel bir otomatik yedekleme programıdır, sunucularınızı, bilgisayarlarınızı, terminal bilgisayarlarınızı yedekleyebilir ve üstelik bunu hiçbir teknik bilgi gerektirmeksizin, arka planda çalışarak, otomatik olarak sizin adınıza gerçekleştirir.

Eğer hala bir BackApp sahibi değilseniz, BackApp Otomatik Yedekleme Programı ile neler yapabildiğinizi öğrenmek size ve işletmenize ciddi katkılar sağlayabilir. İşletmenizde ve fabrikanızda yüzlerce bilgisayar bulunuyor ve bu bilgisayarlarda yüzlerce veri, bu veriler için bir bilgi işlem departmanınız bulunsa bile, bilgi işlem personellerinizin tüm verilerinizi manuel olarak yedeklemesi neredeyse imkansız gibidir. BackApp programı, tüm verilerinizi otomatik olarak yedekleyebilir, yedekleme zamanı olarak belirli periyotlar belirleyebilirsiniz, dakika, saat, gün, hafta, ay, yıllık dönemler belirleyerek, sizin için değerli tüm verilerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Bilgisayarlarınız arızalanabilir, sabit sürücüleriniz tamamen zarar görmüş olabilir, bilgisayarlarınıza virüs bulaşmış olabilir yada kullanıcı hatalarından dolayı tüm verilerinizi kaybetmiş olabilirsiniz, işletmeniz veya fabrikanız sel altında kalmış olabilir, yangın çıkmış olabilir, tabiki bu ve benzeri olayların başınıza hiç gelmemiş olmamasını diliyoruz , ancak böyle bir durumla karşılaştığınızda, iyi ki BackApp var diyeceksiniz. Eğer işletmenizde, BackApp varsa, ihtiyacınız olan yedeklerinizde var demektir.

Çünkü BackApp tüm verilerinizi, ücretli veya ücretsiz bulut sunuculara (Örn. DropBox, Google Drive vb. ) yedekleyebilir, harici disklere yedek alabilir, MsSQL veri tabanlarınızı personelleriniz çalışıyorken bile, arka planda otomatik olarak sıklıkla yedeğini alabilir, bunu yaparken sizin belirlediğiniz yedekleme periyotlarını dikkate alır, tüm verilerinizi, güncellenen verilerinizi, sonradan eklenen verilerinizi, kısaca sizin tercihlerinize bağlı olarak, her türlü verinizi arka planda yedeklemeye devam eder.

BackApp yeni nesil programla dili NodeJs ile yazılmıştır ve yapabildikleri burada izah ettiklerimiz ile sınırlı değildir, BackApp sizin ve işletmeniz için neler yapabilir merak ediyorsanız, lütfen bizi arayınız.

korgün erp yedek alma, korgün erp yedekleme

Bir önceki yazımız olan Hitit Erp ve Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yedekleme Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...