excel dosyası yedekleme

Excel Dosyasını Otomatik Yedekleme Programı BackApp

Microsoft Excel, analiz araçları ve şablonlar içermektedir bu sayede verileri daha iyi yönetip öngörü oluşturmayı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle günümüzde hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılmaktadır. Eğer sizde bu kullanıcı kitlesi içinde yer alıyorsanız, bu yazdıklarımız sizi de ilgilendiriyor demektir.

Excel’de metin içerikler, sayılar, tarihler vb. bir veri tablosunda bulunabilecek tüm değişkenler tanımlanabiliyor ve tanımlanabilen veriler üzerinde toplama, çıkarma, bölme, koşullu biçimlendirme vb. birçok işlem yapılabilmektedir. Makrolar, Fonksiyonlar ve daha fazlası ile neler yapılabildiğini, eminiz bir excel kullanıcısı olarak bizden daha iyi biliyorsunuz. BackApp ile excelde otomatik yedekleme yapmak çok kolay!

Sizin için çok değerli olan verileriniz için, bu verileri oluşturmak ve analiz edebilmek adına yazdığınız kodlar için saatler harcadığınızı tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle bu verilerin ne kadar değerli olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Sizler için geliştirdiğimiz BackApp Yedekleme Programı, sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek, yeni nesil programlama dili NodeJs yazılımı ile geliştirildi. BackApp bir otomatik yedekleme programıdır. BackApp ile excel otomatik yedekleme çok kolaydır.

Excel dosyalarınız açık iken, yani siz çalışmalarınıza devam ederken, sizin adınıza otomatik yedek almaya devam eder ve verileriniz sürekli yedeklendiği için, herhangi bir olumsuz durum yaşandığı durumlarda, yedekleriniz sayesinde, işleriniz aksamaz. BackApp programını tasarlarken, birçok ihtimali düşündük. Bilgisayarınıza virüs bulaşabileceğini, donanımsal arızalar yaşayabileceğinizi, sabit diskinizde meydana gelebilecek arızalar neticesinde verilerinizin kaybolması ve fidye virüsler gibi sabit diskinizin şifrelenmiş hale gelebileceğini, hatta bilgisayarınızdaki tüm verilerin komple silinmiş olabileceğini düşündük.

Anti-virüs kullanan, düzenli bilgisayarınıza bakım yaptıran bir kullanıcı olsanız bile, kullanıcı hatalarından kaynaklanan bir nedenle eski tarihli yedeklerinize ihtiyaç duyabileceğinizi düşündük. Sizin için muhtemel birçok olasılığı düşünerek BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme Programını geliştirdik. BackApp Yedekleme Programı ile verilerinizi, bulut sunuculara, harici disklere, Nas Cihazlarına veya benzer yedekleme çözümlerine yedekleyebilirsiniz.

Üstelik BackApp tüm bu işlemleri sizin tercihleriniz doğrultusunda otomatik gerçekleştiriyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile bilgi işlem personeline ihtiyaç duymadan tüm işlemleri siz yapabilirsiniz. Bir dakikadan daha az bir sürede yedekleme zamanlarınızı belirleyebilirsiniz.

Yıllık, Aylık, Günlük, Saatlik ve dakikalık zaman periyotlarında yedekleme aralığı belirleyebilirsiniz. Planladığınız zaman aralığına göre, BackApp yedekleme alacaktır. Üstelik Excel dosyalarınızı kapatmanız gerekmiyor, siz çalışıyor iken bile, yedekleme almaya devam edecektir. Herşeyi sizin adınıza yapan bu harika program sayesinde, verileriniz artık daha güvende. Siz işinize odaklanabilirsiniz.

BackApp sizin adınıza tüm verilerinizi otomatik olarak yedekler. Bununla da kalmıyor, excel dosyalarınız haricinde, isterseniz diğer dosyalarınızı hatta tüm klasörlerinizi yedekleyebilir. Microsoft SQL verilerinizi yedekleyebilir. Piyasada çok yaygın olarak kullanılan, Mikro Yazılım, Netsis Yazılım, Logo Yazılım ve diğer ERP ürünleri ile de uyumludur ve bu programların verilerini de yedekleyebilir. BackApp Yedekleme Programı ve yapabildikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizi aramanız yeterli olacaktır. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

excel otomatik yedekleme, excel dosyası otomatik yedekleme

Bir önceki yazımız olan BackApp Otomatik SQL Yedekleme Programı başlıklı makalemizde sql backup software, sql otomatik yedekleme programı ve sql server otomatik yedekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...