mail yedekleme programı

Outlook Mail Yedekleme Programı BackApp

Bildiğiniz gibi, Outlook önemli konuları takip etmenize yardımcı olan profesyonel e-posta ve takvim uygulamasıdır. Outlook sayesinde önemli veya önemsiz e-postalarınızı sınıflandırabilirsiniz. Takvim özelliği sayesinde işlerinizi ve toplantılarınızı organize edebilir, toplantı saatlerinizi paylaşabilir ve uygun zamanlayıcılar ile, tüm işlerinizi düzene sokabilirsiniz. Eğer sizde bir outlook kullanıcısı iseniz, outlook yedekleme programının faydalarını ve yaşamınızdaki ve iş hayatınızdaki önemi izah etmeye gerek olmadığını düşünüyoruz.

Sizin için çok önemli verileri tutan bu program, haliyle sizin için çok önemli verileri de saklıyor diyebiliriz. Eğer bireysel bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, bilgisayarınızın ve verilerinizin güvenliği için anti-virüs programları kullandığınızı düşünebiliriz. Bir firmada çalışıyor iseniz, siz veya bilgi işlem departmanı tarafından daha ciddi tedbirler alındığını da söyleyebiliriz. Ancak her gün yüzlerce yeni virüs çıktığını düşünürsek, daha fazla önlem almanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Günümüzdeki virüsler verilerinize zarar verebilir, outlook programınızı çalışmaz hale getirebilir. Bilgisayarınızı komple silen virüs türleri bile var, son zamanlarda ortaya çıkan fidye virüs programları da ayrı bir konu. Outlook gibi sağlam bir e-posta programı kullanıyor olsanız bile, bazen sırf kullanıcı hatalarından dolayı zor anlar yaşayabilirsiniz. Size gönderilmiş bir email’de var olan bir linke tıklayarak virüsü siz davet etmiş bile olabilirsiniz.

Mail Yedekleme Programı BackApp ile Farklı Boyuta Taşınıyor!

Verilerinizin yedekleri var mıydı ? Yada hangi sıklıkla yedek alıyorsunuz Yedeğinizi kendi bilgisayarınıza mı alıyorsunuz? Bilgisayarınız komple silindi ise ne olacak ? Yedekleriniz de uçtu gitti.. Bu kadar kötü ihtimal içinde, size güzel bir haberimiz var. Eğer bilgisayarınızda BackApp Outlook Yedekleme Programı kurulu ise, bu anlattıklarımız sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. BackApp Yedekleme Programı, windows tabanlı sunucularda ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz, bir otomatik yedek alma programıdır. BackApp, tüm verilerinizi, dosya ve klasörlerinizi, belirlediğiniz zaman aralıklarında, otomatik olarak yedekler.

Hatta tüm verileriniz bilgisayarınızda silinmiş olsa bile. Bunun sebebi şu, BackApp Yedekleme Programı, verilerinizi, dosyalarınızı, tüm klasörlerinizi, bulut sunuculara, harici disklere, Nas cihazlarına ve benzer tüm yedekleme çözümlerine yedekleyebilir. Üstelik bunu yaparken siz bilgisayarınızda çalışmaya devam edebilirsiniz. Evet verilerinizin kaybolması, silinmesi, bilgisayarınıza virüs bulaşması, hatta bilgisayarınızın komple silinmesi sizi çok üzebilir, ama tedbir almışsanız, bu olayların hiç biri sizi üzemez.

BackApp, otomatik olarak, yıllık, aylık, günlük, saatlik hatta dakikalık aralıklar ile, üstelik programlarınız açık iken, yani siz bilgisayarınızı kullanmaya devam ederken, tüm verilerinizi, dosyalarınızı, klasörlerinizi yedekleyecektir. Bu harika değil mi? Mevlana’nın bir sözü sanırım bu durum için uygun olacak. “Akıl sonradan ah çekmek için değil, düşünüp tedbir almak içindir.” . Sizlere bir BackApp Yedekleme Programı almanızı tavsiye ediyoruz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

outlook mail yedekleme, outlook yedek alma, outlook yedekleme programı, outlook mail yedek alma programı, outlook dosyalarını yedekleme

Bir önceki yazımız olan Excel Dosyasını Otomatik Yedekleme Programı BackApp başlıklı makalemizde excel dosyası otomatik yedekleme ve excel otomatik yedekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...