sentez erp yedek alma çözümü

Sentez Erp ve SentezLive Erp Yedekleme

Türkiye genelinde Tekstil – Konfeksiyon, Perakende – Toptan Mağaza, Dış Ticaret, Yiyecek İçecek, Restoran, Konuk Ağırlama sektörleri başta olmak üzere Otomotiv, Maden, Elektronik, Plastik, Sağlık, İnşaat, Aqua Park gibi farklı sektörlerde başarılı projeler gerçekleştiren Sentez Yazılım, yurt dışında da; Rusya, Romanya, Bulgaristan, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Pakistan, Bangladeş, Çin, Vietnam, Mısır, Sudan, Irak, Katar, Ukrayna ve İngiltere’de farklı üretim sektörlerinde başarılı projelere imza attı.

Sentez LiveERP, orta ve büyük ölçekli şirketler için hazırlanmış, esnek, parametrik, geliştirilebilir, güvenilir, erişilebilir ve entegre bir çözüm platformu sunmaktadır. Sentez LiveERP ile Tedarik Zinciri Yönetimi, Finans Yönetimi, Genel Muhasebe, İleri Üretim (AP), Sabit Kıymetler, İş Süreçleri Yönetimi (BPM) , İnsan Kaynakları (HR), Müşteri İlişkileri (CRM), İş Zekası (BI), Mobil Çözümler, Replikasyon, E-Devlet çözümleri ile birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.

BackApp SQL Veri Yedekleme programı, Sentez LiveERP ürünleri ile uyumlu çalışan bir otomatik yedekleme programıdır. Kullandığınız versiyona bağlı olmaksızın tüm ERP modülleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

BackApp, normal rutin çalışma düzeninizi etkilemez, siz Sentez ERP modüllerini kullanırken, arka planda çalışmaya devam eder. Sizin için tüm verilerinizi otomatik yedekler. BackApp, yönetim paneli aracılığıyla, hangi periyotlar içinde, yedekleme alınacağını belirleyebilirsiniz. Yıllık, Aylık, Günlük, Saatlik ve hatta dakikalık dönemlerde, yedekleme alabilirsiniz.

BackApp yedekleme yaparken, programlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme Programı ile tüm verilerinizi, sonradan eklenen verilerinizi, güncellenmiş verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Tüm yedekleme sürecini e-posta ile size raporlar, bu sayede yedekleme sürecini ofis dışında iken bile takip edebilirsiniz.

Sentez LiveERP ile uyum içinde çalışan BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme Programı ile arzu ederseniz, diğer programlar tarafından kullanılan SQL verilerinizi, Excel dosyalarınızı, hatta bilgisayarınızdaki tüm dosyaları ve klasör içeriklerini de yedekleyebilirsiniz.

BackApp kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, basit kullanımı ile öne çıkmaktadır. Her seviyede bilgi işlem personelleri tarafından rahatça kullanılabilir, hatta hiçbir teknik bilgi gerektirmeden, isteyen herkes tarafından rahatça kullanabileceğini söyleyebiliriz. BackApp Veri Yedekleme Programı, yeni nesil programlama dili olan NodeJS ile yazılmıştır, bu yüzden bu dilin yeni nesil birçok avantajını kullanmaktadır. Programımız hakkında detaylı teknik bilgi almak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.

Sentez LiveERP yazılımı ile birçok şirket verinizi tuttuğunuzu biliyoruz, genel muhasebe, alacak verecek kayıtlarınız, stok kayıtlarınız, finans yönetiminden insan kaynakları yönetimine kadar birçok şirket veriniz, bilgisayar programları aracılığıyla tutulmaktadır. Söz konusu verilerin ne kadar değerli olduğunun ve düzenli yedekleme alınması gerektiğinin farkındayız, bu amaçla geliştirdiğimiz BackApp, birçok işletmeye olduğu gibi, size de verilerinizin otomatik yedeklenmesi konusunda çözüm olabilir. Detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

sentez erp yedekleme, sentezlive erp yedek alma

Bir önceki yazımız olan Link Erp ve Muhasebe Programı Yedekleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...