Sql yedek alma programı

BackApp Otomatik SQL Yedekleme Programı

Microsoft SQL Veritabanı günümüzde bilinen birçok saygın yazılım firması tarafından kullanılmaktadır. Örneğin Logo Yazılım, Netsis Yazılım, Micro Yazılım gibi ERP yazılım desteği sunan birçok yazılım firması tarafından, MSSQL Veritabanı kullanılmaktadır. MSSQL Veritabanlarında tutulan verilerinizin sizin ve firmanız için çok değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle manuel yedekleme çözümleri yerine, otomatik yedekleme çözümleri öneriyoruz.

BackApp Veri Yedekleme Programı bu amaçla, NodeJs yeni nesil yazılım ile geliştirilmiş, profesyonel, hızlı yedekleme gerçekleştiren bir otomatik yedekleme programıdır. BackApp SQL Veri Yedekleme Programı sayesinde verilerinizi otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Çok kısa süre içinde size özel yedekleme planı oluşturmanız mümkündür. Yedeklemelerinizi sizin belirlediğiniz belirli periyotlarda, örneğin yıllık, aylık, haftalık, günlük, saatlik ve hatta dakikalık zaman periyotlarında gerçekleştirmeniz mümkündür.

BackApp SQL Yedekleme Programı, ayrıca sizlere tüm verilerinizi yedekleme, değişen verilerinizi yedekleme ve sonradan eklenen verilerinizi yedekleme gibi, birçok farklı yedekleme seçeneği sunmaktadır. BackApp SQL Veri Yedekleme Programı, windows tabanlı tüm sunucularda ve bilgisayarlarda çalışmaktadır. Verilerinizi bulut sunuculara, taşınabilir disklere, Nas cihazınave benzer tüm çözümlere yedekleme imkanı sağlamaktadır.

Otomatik SQL Yedekleme Programı Neden Gereklidir?

BackApp Otomatik SQL Yedekleme Programı sadece verilerinizi yedeklemek ile kalmaz, isterseniz tüm dosya ve klasör içeriklerinizi sizin adınıza, istediğiniz zaman ve saatte, otomatik olarak yedekleyebilir.

Yedekleme Süreci boyunca raporlama yapar ve düzenli olarak e-posta ile yoluyla sizi bilgilendirir. Üstelik kullanıcı arayüzü ve kullanımı son derece basit ve kullanışlıdır. Teknik bilgi gerektirmez. Kendi yedeklerinizi bir bilgi işlem personeline ihtiyaç duymadan bile alabilirsiniz. Siz çalışırken MSSQL veritabanlarınızın otomatik olarak yedeklerinin alınması, kullanıcı hataları, veri kaybı, virüs ve vb. siber saldırılar neticesinde ortaya çıkacak veri kayıplarının önüne geçilebilmesi ve verilerin yeniden yüklenmesi ve muhtemel sorunların çözümünde, size ciddi katkılar sağlayabilir.

Stoklarınız, Faturalar, Alacak Verecek Kayıtları, Müşteri Bilgileri vs. sizler için değerli yüzlerce verinin bozulduğunu veya donanımsal hasarlar nedeniyle, artık kullanılamaz durumda olduğunu hayal edin, böyle durumlarda, güncel bir yedek bulunması hayat kurtarabilir. Maalesef manuel alınan yedekler hem yorucudur hemde otomatik yedekleme gibi en güncel kayıtlar yoktur. BackApp ile en güncel verileriniz yedekte sizi bekliyor.

BackApp SQL Veri Yedekleme Programı, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından, veri tabanı yedekleme, dosya ve klasör yedekleme amacıyla kullanılmaktadır. BackApp Yedekleme Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

sql otomatik yedekleme programı, sql backup programı, sql backup software, sql otomatik yedek alma, sql server otomatik yedekleme, sql otomatik backup

Bir önceki yazımız olan BackApp Otomatik Dosya ve Klasör Yedekleme Programı başlıklı makalemizde dosya yedekleme programı, otomatik dosya yedekleme programı ve otomatik yedek alma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...