bilnex erp mssql otomatik yedekleme

Bilnex Erp Yedekleme Çözümü BackApp ile Hızlı ve Sorunsuz!

Bilnex Dynamic, Orta ve büyük ölçekli ticari işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş bir ticari program ya da diğer adıyla ticari yazılım paketi diyebiliriz. Stok ve Depo İşlemleri, Sayım İşlemleri, Barkod İşlemleri ve Otomatik Barkod Basımı, Özellik Bazında Stok Takibi ve Seri No Takibi, Cari Hesap ve Personel Cari İşlemleri Takibi, Rota Takibi Modülü, Alış ve Satış İşlemleri Takibi, Satın alma istekleri, alınan verilen teklifler, sipariş ve irsaliye takibi, satın alma ve satış sözleşmesi, fatura, müstahsil makbuzu, kasa işlemleri takibi, hizmet ve masraf işlemleri, banka modülü, çek ve senet işlemleri, kredi kartları işlemleri gibi, birçok modülü ile günümüzde birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.

Bilnex Dynamic Ticari Yönetim Sistemi, Bilnex Entegre Finans Yönetim Sistemi, Bilnex Junior Dynamic – Junior Ticari Yönetim Sistemi, Bilnex Lite – Kobil Ticari Yönetim Sistemi, Bilnex Plus – Muhasebe Üretim ve Yönetim Sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı aracılığıyla, tüm değerli verilerinizi düzenli olarak otomatik olarak yedekleyebilirsiniz.

Bilnex Yazılımları ile uyumlu bir şekilde arka planda çalışan BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme Programı, tüm SQL verilerinizi de sizin adınıza otomatik olarak yedeklemektedir. Tüm ticari verilerinizin tutulduğu Bilnex Yazılımı verilerini ve SQL verilerinizi, manuel yöntemlerle yedeklemek ciddi zaman alabileceği gibi, bu yedekleme işlemlerinin bilgi işlem personelleri aracılığı ile yapıldığı durumlarda bile, düzenli yedekleme alınma süreci hem ciddi zaman almaktadır hem de kullanıcı hataları nedeniyle, sağlıklı bir yedekleme alınamamış olabilir, yedekleme periyodları unutulabilir yada alınmış olan yedekler eski tarihli olması güncel olmaması nedeniyle, işinize yaramayabilir.

BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı yeni nesil NodeJs yazılımı ile geliştirilmiştir, kullanıcı arayüzü son derece kullanıcı dostudur, bünyesinde bilgi işlem personeli olmayan yada teknik bilgisi olmayan herhangi bir kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapılması gereken hangi zaman aralığında, yedek alınmasını istediğinizi BackApp programına tanımlamaktır. Zaman Periyodu olarak, dakika, saat, gün, ay ve yıllık dönemler verebilirsiniz, belirlediğiniz periyotlarda BackApp otomatik olarak yedek almaya başlar ve yedekleme sürecini düzenli olarak email ile size bildirir. Üstelik yedekleriniz bulut sunuculara, harici diskler gibi, işletmeniz dışında tutabileceğiniz ortamlara yedeklenebildiği için, herhangi bir bilgisayar arızası, virus bulaşması, yangın, sel basması, hırsızlık gibi durumlarda, verilerinize ulaşamamanız durumunda bile, tüm verileriniz güvende olur, bu sayede yedeği alınan verilerinizi yeni bilgisayarınıza veya sunucularınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Ticari kayıtlarınızın ne kadar değerli olduğunu ve bu nedenle Bilnex Ticari ve Muhasebe Programlarını tercih ettiğinizi biliyoruz. Sizin için bu kadar değerli olan ticari verilerinizin otomatik olarak BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı ile, üstelik personelleriniz rutin çalışmalarına devam ederken, arka planda sizi rahatsız etmeden çalışan programımız ile, otomatik olarak yedeklenmesi ne kadar harika olur değil mi? Sizde bizim gibi düşünüyorsanız, BackApp ürünümüzün sunduğu çözümler hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

bilnex, bilnex erp, bilnex programı yedekleme, bilnex yedek alma

Bir önceki yazımız olan BackApp ile Akınsoft Wolvox Erp Yedek Alma başlıklı makalemizde akınsoft erp yedekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...