Mikro sql yedek alma nasıl yapılır?

BackApp Programıyla Mikro Veritabanı Otomatik Yedek Alma

Esnaf, Serbest Meslek Sahibi ve Küçük İşletmelere sunulan Mikro Run, Kobiler için Mikro Jump, Üreticiler ve Büyük İşletmeler için Micro Fly ticari ve kurumsal yazılımlarını geliştiren Micro Yazılım ürünlerini kullanan bir firma iseniz, veri yedekleme işlemleriniz için, sizlere BackApp SQL Veritabanı, Dosya, Klasör yedekleme programını tavsiye ediyoruz. BackApp, windows tabanlı tüm sunucu ve bilgisayarlarda çalışan bir otomatik yedekleme programıdır.

BackApp Mikro Veritabanı Yedekleme Programı, yeni nesil bir yazılım dili olan NodeJs yazılım dilinde yazılmıştır. NodeJs dilinin tüm avantajlarından, performansından ve dilin kararlılığından kaynaklanan faydalarından yararlanır. Micro yazılım ürünlerinde Yedekleme Programı olarak kullanabileceğiniz BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı ile, verilerinizi planladığınız zaman aralıklarında, yıllık, aylık, haftalık, günlük, saatlik ve hatta dakikalık aralıklar belirleyerek, düzenli olarak otomatik yedekleyebilirsiniz.

Teknik bilgi gerektirmemektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ile, tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkündür. Mikro Otomatik Yedekleme Programı BackApp, bulut sunuculara, taşınabilir disklere, isterniz Nas cihazına veya benzer tüm çözümlere yedekleme yapabilmektedir. Bir dakikadan daha az bir sürede kendi yedekleme planınızı oluşturabilirsiniz. Kısaca BackApp ile tüm değerli verileriniz güvende diyebiliriz.

Mikro Yedekleme Programı, verilerinizin tamamını, sadece değişen kısımlarını, sonradan eklenen kısımlarını yedekleyebilirsiniz. BackApp, yedekleme yaparken Microsoft SQL Veritabanlarınızı, tüm klasörleri, dosyaları ile birlikte otomatik olarak, yedeklemektedir. Manuel Yedekleme Süreçleri, günün iş yoğunluğu dikkate alındığında, manuel yedekleme alındığı durumlarda unutulabilmektedir.

Eğer otomatik yedekleme yaparsanız, hem yorucu olan bu yedekleme sürecinden kurtulmuş olacak hemde otomatik yedekleme sayesinde iş yükünüz azalacaktır. Üstelik BackApp Veri Yedekleme Programı, tüm yedekleme süreçlerini size raporlar ve e-posta ile yedekleme süreci hakkında sizi bilgilendirir. Tüm Mikro Yazılım ürünlerinde, BackApp programı kullanılabilir.

Çünkü Microsoft SQL Veri Tabanları, tüm dosya ve klasörlerin yedekleme ihtiyaçlarında, BackApp Otomatik Yedekleme Programı kullanılabilmektedir. Günümüzde donanımsal arızalar, virüs bulaşmaları, hacker saldırıları vb. nedenlerle birçok firma verilerini kaybetme ve verilerinin yedeklerinin olmaması durumunda, ciddi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Muhasebe, Envanter Kayıtları, Stok Bilgileriniz ve diğer mali kayıtlarınız, saniyeler içinde kayıp olabilir.

Bir işletmenin alacak verecek kayıtlarının kayıp olması ve söz konusu verilerin yedeklerinin olmaması ne neticeler doğurur yada yaşanacak muhtemel sorunları tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Bu nedenle şiddetle BackApp Otomatik Veri Yedekleme Programı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Siz çalışırken dosyalarınızı yedekleyebilen BackApp, bu özelliği sizlere dosyalarınızı kapatmadan verilerinizi yedekleme imkanı sunmaktadır. Bu ve benzeri birçok avantajı olan BackApp Veri Yedekleme Programı hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen bizi arayınız.

mikro yedek alma, mikro otomatik yedekleme, mikro veritabanı yedekleme, mikro yedekleme işleminin anlatımı, mikro yedekleme nasıl yapılır

Bir önceki yazımız olan Outlook Mail Yedekleme Programı BackApp başlıklı makalemizde outlook mail yedek alma programı, outlook mail yedekleme ve outlook yedekleme programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...