Dosya Yedekleme Programı

BackApp Otomatik Dosya ve Klasör Yedekleme Programı

Günümüzde bilgisayar kullanımının hızla artması veri güvenliği ile birlikte, var olan bilgilerin güvenli ve hızlı bir şekilde yedeklenmesi ihtiyacını da ortaya çıkarmıştır. BackApp bu amaçla geliştirilmiş bir otomatik yedekleme programıdır. Eğer sizde dosya ve klasörlerinizi düzenli olarak yedekleyebilecek, profesyonel, hızlı ve güvenilir bir otomatik veri yedekleme programı arıyorsanız, sizin için BackApp’ı öneriyoruz. BackApp windows tabanlı tüm sunucu ve bilgisayarlarda çalışmaktadır. SQL veritabanı dahil tüm dosya ve klasörleri bu program aracılığıyla yedekleyebilirsiniz.

BackApp Kullanıcı Dostu Yedekleme Programıdır

Dosya ve Klasör Yedekleme programımızın arayüzü tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanılabilmesi için, kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Bir bilgi işlem personeline ihtiyaç duymadan, tüm dosya ve klasörlerinizi kendiniz yedekleyebilirsiniz. Bir dakikadan az bir süre içinde yedekleme zaman aralıklarını planlayabilirsiniz. Örneğin yıllık, aylık, günlük, saatlik hatta dakikalık zaman aralıkları ile yedekleme zaman aralığını belirleyebilirsiniz. Dosya ve Klasör Yedekleme işlemi başladıktan sonra, BackApp programı yedekleme sürecini raporlar ve size email ile bilgi verir. Yedekleme sürecinde, yedekleriniz daha az yer kaplasın diye dosyaları sıkıştırabilir.

Verilerinizin tamamını yedekleme, sadece değişen verileri yedekleme, sonradan eklenen verileri yedekleme gibi, farklı yedekleme seçenekleri bulunan BackApp programı ile, sizin için değerli olan tüm dosya ve klasörleri yedeklemek mümkün olacaktır. Dosya ve Klasörleriniz, bulut sunuculara, taşınabilir disklere, isterseniz Nas cihazlara veya benzer tüm yedekleme çözümlerine yedeklenebilir.

BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme programı, yeni nesil programlama dili olan NodeJs dili ile yazılmıştır. Bu nedenle bu dilin tüm avantajlarından yararlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda, fidye virüsler (cryptolocker) ve hacker saldırılarından hem bireysel kullanıcılar hemde firmalar etkilenmiştir. Bu nedenle daha sık yedekleme alabilen programlar kullanmak bir avantaj olmaya başlamıştır. Manuel yedek almak hem yorucudur hemde ciddi zaman almaktadır. Ayrıca bilgi işlem personeliniz olsa bile, günün iş yoğunluğu ve temposunda, bilgi işlem personelleriniz bile bu önemli işi unutabilir. Bu nedenle, BackApp Yedekleme Programı kullanarak, tüm yedekleme işlemlerinizi otomatik hale getirmeniz, size çok büyük faydalar sağlayacaktır.

BackApp Dosya ve Yedekleme Programı, Micro Yazılım, Netsis Yazılım, Logo Yazılım vb. ERP sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışır. Dosya ve klasörleriniz siz çalışırken bile yedeklenebilir. Firmanızın stok kayıtları, faturalarınız, alacak verecek kayıtlarınız, kısaca firmanız için değerli tüm kayıtların ne kadar değerli olduğu malum, bu nedenle BackApp Otomatik Dosya Yedekleme Programı siz ve firmanız için hayat kurtarıcı olabilir. BackApp Dosya ve Klasör Yedekleme Programı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...