netsis sql yedekleme nasıl olur?

BackApp ile Netsis SQL Yedek Alma Nasıl Yapılır?

Netsis Yedek Alma Programı BackApp ile tüm verilerinizi güvenle yedekleyebilirsiniz. İster küçük ve orta ölçekli firmalara yönelik geliştirilen Netsis 3 Entegre programını kullanın isterseniz Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler çalışan bir ERP çözümü olan Netsis 3 Enterprise kullanıyor olun, hiç fark etmez.

BackApp Yedekleme Programı, küçük, orta veya büyük ölçekli tüm verilerinizi sizin adınıza otomatik olarak yedekleme özelliğine sahiptir. Verilerinizin güvenliği kadar verilerinizin düzenli olarak yedeklenmesi aynı derecede önemli bir konudur. Herhangi bir donanım arızası, bilgisayarınıza veya komple network sisteminize virus bulaşması durumunda, verilerinizin yedeğinin olup olmaması aynı derecede önemli olacaktır.

Bununla birlikte, sisteminizin hiç arıza vermemesi ve virüs vb. kötü olayların hiç olmaması durumunda bile, kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak verilerinizin silinmesi vb. durumlarda da aynı şekilde, yedek verilerinize ihtiyaç duyabilirsiniz. Biz zaten düzenli olarak yedek alıyoruz diyebilirsiniz. Muhtemelen bilgisayar departmanınız tarafından veya bu işle ilgilenen personeliniz tarafından manuel olarak verilerinizi yedekliyor olabilirsiniz.

Eğer sizde bu işleri sizin ve firmanız adına güvenli bir şekilde ve otomatik olarak yapacak bir program arıyorsanız, BackApp tam size göre bir programdır. BackApp windows tabanlı tüm sunucu ve bilgisayarlarda çalışan, bir otomatik yedek alma programıdır. Bir Netsis kullanıcısı olarak artık sizin için de bir Netsis Yedekleme Programı olacak BackApp hakkında daha detaylı bilgi verelim. BackApp daha öncede belirttiğimiz gibi tüm windows tabanlı sunucu ve bilgisayarlarda çalışmaktadır ve tüm yedekleme işlemlerini otomatik gerçekleştirir.

SQL Veritabanı, dosya veya tüm klasörü yedekleyebilir. Netsis’in hangi versiyonunu kullandığınızın bir önemi yok, BackApp esas itibariyle, SQL Veritabanı, dosya, klasör olmak üzere, tüm verilerinizi yedekleyebilir, bu açıdan bakıldığında, tüm verileriniz için BackApp programımızı kullanabilirsiniz. BackApp başka neler yapabiliyor bi bakalım. Netsis Program Verilerinizi, sizin istediğiniz zamanda yani planladığınız zaman aralıklarında veya özel esnek takvimlerde yedekleyebilir.

Yedek alırken, yedeklerinizin daha az yer kaplaması için, sıkıştırabilir. Gerçek zamanlı olarak yedekleme süreci ile ilgili sizi e-posta ile bilgilendirebilir. Tüm verilerinizi yedekleme, sadece değişen verilerinizi yedekleme, sonradan eklenen verilerinizi yedekleme gibi birçok seçenek sunan BackApp, verilerinizi yedekleme sürecini sizin için kolaylaştıracaktır. BackApp kullanıcı dostu bir programdır, size detaylar ile uğraştırmaz, kullanımı son derece basittir.

Basit kullanımı sayesinde, bir bilgi işlem personeline ihtiyaç duymadan, kendi verilerinizi rahatlıkla yedekleyebilirsiniz. Netsis Otomatik Yedek Alma Programı olarak profesyonel bir yazılım arıyorsanız, birazda teknik detay verelim. BackApp Veri Yedekleme Programı, NodeJs yazılım dilinde programlanmıştır. Bu yeni nesil yazılım dilinin artılarından, performansından, kararlılığından BackApp tümüyle yararlanmakta ve kullanıcılarına mükemmel bir deneyim yaşatmaktadır. Netsis Yedekleme Programı BackApp hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Tüm sorularınıza içtenlikle cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

netsis yedek alma, netsis yedekleme nasıl yapılır, netsis veri yedekleme, netsis otomatik yedek alma, netsis sql yedek alma programı

Bir önceki yazımız olan BackApp Programıyla Mikro Veritabanı Otomatik Yedek Alma başlıklı makalemizde Mikro otomatik yedekleme ve Mikro yedekleme nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...