wolvox erp yedekleme

BackApp ile Akınsoft Wolvox Erp Yedek Alma

AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları ve Mobil Programlar olmak üzere 120’yi aşkın yazılımın yer aldığı birçok sektöre hitap edebilen Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip, müşterilerine en iyi hizmeti götürmeyi hedefleyen köklü ve büyük bir şirkettir.

Wolvox ERP Çözümleri, Cari, Kasa, Stok, Fatura, Çek, Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Transfer, Analiz, Döviz, Depo, Banka, Kartoteks, Pazarlama, Basit Üretim, Seri-No Garanti, Taksit Takip, Wolvox Üretim Yönetimi, Wolvox Mali Müşavir Paketi, Wolvox Restoran Yönetimi, CRM Paketi, Hızlı Satış Paketi, Tüp-Su Takip, Otel Yönetimi, Servis Yönetimi, Market Yönetimi, E-Fatura, E-Arşiv, İthalat Yönetimi, Fason Takibi, Şube Sistemi, Offline Çalışma Sistemi, Online İş Merkezi (MRP) gibi birçok modül ile birlikte kullanılmaktadır.

Akınsoft ürünleri birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Tüm Akınsoft ürünlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş olan BackApp Veri Yedekleme Programı ile tüm verilerinizi yedekleme imkanı mevcuttur. BackApp Yedekleme Programı, windows tabanlı tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Windows sunucularda, bilgisayarlarda, arka planda çalışmaya devam eden BackApp, tüm verilerinizi otomatik olarak yedeklemeye devam eder. Akınsoft Wolvox Erp yedekleme konusu burada önem kazanıyor.

BackApp kullanımı son derece basittir. Kullanıcı arayüzü, tüm kullanıcılar için uygundur. Bünyesinde bilgi işlem personeli olmayan işletmeler için bile uygundur, çünkü bir teknik bilgi gerektirmez, birkaç dakikadan az bir süre içinde, tüm yedekleme planlamasını yapabilirsiniz. Hangi zaman aralığı dikkate alınarak yedekleme yapılacağını belirledikten sonra, bu zaman aralığı, dakika, saat, gün, ay ve yıllık bir dönem olabilir, BackApp arka planda çalışmaya başlayacaktır. Siz Akınsoft ürünlerini kullanmaya devam ederken, arka planda tüm verileriniz yedeklenecektir.

Tüm verilerinizi, sonradan eklenen verilerinizi, güncellenen verilerinizi BackApp programı ile yedeklemeniz mümkün. Bundan böyle, bilgisayar arızaları, virüs bulaşmaları, fidye virüs yazılımları, hırsızlık, yangın, sel baskını vb. tüm kötü olaylar sizi daha az üzecek, çünkü böyle durumlarda eğer güncel yedekleriniz var ise, güncel yedeklerinizi kullanarak tekrar yazılımlarınızı herhangi birşey olmamış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgisayarım kullanılamaz hale geldiğinde, virüs bulaştığında, yada fidye virüslerle tüm verilerim şifrelendiğinde, nasıl oluyorda yedeklerim zarar görmüyor diye düşünüyor olabilirsiniz, BackApp Yedekleme Programı birçok olasılık göz önünde bulundurularak, hazırlanmıştır. BackApp verilerinizi bulut sunuculara yedekleyebilir. Üstelik Google Drive, Dropbox gibi ücretli veya ücretsiz bulut sunuculara yedeklerinizin alınması mümkündür. Aynı şekilde harici disklere veya bilinen diğer yedekleme çözümlerine, yedekleme almanız mümkündür.

Tüm yedekleriniz ister network storage (nas) cihazlarında, isterseniz de uzak bulut sunucularda saklanabildiği için, sizin bilgisayarınız tamamen kullanılamaz hale gelse bile, güncel yedekleriniz düzenli olarak otomatik olarak sıklıkla yedeklendiği için, herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

BackApp Yedekleme Programı, veri yedeklemesi konusunda birçok gelişmiş özelliğe sahiptir, eğer BackApp Veri Yedekleme Programını Akınsoft ürünleri ile birlikte kullanmayı düşünüyorsanız, bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

akınsoft wolvox, akınsoft wolvox erp, akınsoft wolvox 8, akinsoft wolvox, akınsoft erp

Bir önceki yazımız olan Fidye Virüsleri ve Otomatik Yedekleme Programının Önemi başlıklı makalemizde otomatik yedekleme programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...